Blog

Yengeden müthiş itiraf

Written by yonetici

Tüm okuyanlara izmir’den merhabalar Bayan kuaförü işletmeciliği yapan 46 yaşında balık etli fiziği düzgün bir bayanım. Hayatı doya doya yaşayanlardanım diyebilirim kısaca kendim için. hiç aldatmayı düşünmedim burada okuduklarıma inanmıyordum. Eşimle 20 yıldan bugüne kadar mutlu bir evlilik sürecimiz var.

Eşim işlerinden dolayı sürekli seyahat etmek zorunda. Çok fazla yanımızda kalamıyor. Kızlarımı tek başıma büyüttüm desem yalan olmaz. Kayınvalidem ve Kayınpederim de destek oldular. Görümcemde önemli desteklerde bulundu. Oğlu Ekrem ben evlendiğimde 5 yaşındaydı. Her türlü sırrını bana açar sıkıntısı olduğunda benimle dertleşir. Ekrem bir dönem nişanlanıp anlaşamadı ve nişan atıldı. Çok sıkıntılı günler geçirdi. Hep neden diye sormaya başladı depresyondaydı. Nişanlısıyla tekrar barışmak için konuşmak istemiş red cevabı alınca kendini alkole vermiş. Bir gece geç vakitte beni arayarak alkollü olduğunu annesi ile bu yüzden tartışmak istemediğini söyleyip bizde kalıp kalamayacağını sordu. Bende dayanamayıp gel dedim. Gece yarısı geldiğinde kızlarım çoktan derin uykuya dalmıştılar.

Çok sarhoştu

Ekrem geldiğinde üzerimde badi ve şort vardı Ağustos sıcağından bunalmış rahat şeylerle evde dolanmayı tercih etmiştim. Ekremi’de tanıdığım için üzerimi değiştirmeye gerek duymadım açıkçası. Mutfakta hem sohbet edip dertleşelim hemde sana bir kahve yapayım dedi. Mutfağa geçtik. O nada bir şort verdim giydi geldi. B kadaar kötü durumdaydı ki konuşurken göz yaşlarını tutamıyor ağlıyordu yaşadıklarını bir türlü kabüllenemiyordu. İntihardan falan söz etmeye başlayınca şok oldum. Kendimi tutamayıp bir anda gel buraya deyip sıkıca sarıldım. Ekrem uzun boylu son derece iri alımlı bir gençtir. Sarıldı omzumda ağlamaya devam etti. Bende sakin olup böyle şeyler düşünmemesini aklından çıkarmasını telkin etmeye çalışıyordum ona.

Ayağa kalktığımızda hissettim

Ekrem omzumda ağlarken bana bak deyip ayağa kaldırdım dediklerimi anladın mı diye tekrar sarıldığımda, şortundan abana yansıyan sertliği ve hareketliliği hissettim. Ne yapacağımı bilemez bir haldeyken onu bırakmayıp daha sıkı sarıldığımı hissettim. Kendime inanamıyordum. Kilitlenmiştim adeta. Bir ara geri çekildiğimde şorttan ekremin ne hale geldiğini gördüm nutkum tutuldu. Baktığımı anlayınca daha fena oldu ve bu sefer o sıkıca sarıldı bana. Daha fazla yaklaşmıştı ve daha fazla hissetmeye başlamıştım onu. Ekrem sandalyeye doğru oturmak için hamle yaparken alkolünde etkisi ile beni şortumdan çekerek kucağına doğru aldı. Kalkmak için hamle yaptığımda yine şortumdan tutunca şort sıyrılıverdi. İç çamaşırıda giymediğim için bir anda nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde yarı çıplak kalıverdim. Kendimi toparlayıp ne yaptığını sanıyorsun dedim. O kadar alkollü olmasına rağmen özür dilerim dedi. Bende hadi yat salonda sana yer yaptım deyip yatak odama yürürken yaşadığım heyecandan kalp atışlarımı duyuyordum.

Yatak odasına geldi

Ben dama girip ışığı yaktığında Ekremin bana arkamdan sarılmasıyla bu sefer her şeyi kalçalarımda hissettim. Artık kim olduğum, yada onun kim olduğu umrumda değildi. Ben ben olmaktan çıkmıştım. Artık tamamen Ekrem’in gücünü hissetmeye bırakmıştım kendimi. Adeta silindirde eziliyor hissi yaşıyor bambaşka bir dünyaya yelken açıyordum. İçimden bir şeylerin akıp gittiğini hissederken. Pişmanmısın diye sorarsanız cevabım hayır olacak. İsteyipte yaşayamayacağım şeyleri yaşadım.

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment