Yaşam

Yaz aşkı nedir nasıl bulunur?

Written by yonetici

Bahar geldi, ardından tüm sıcaklığı ile yaz günleri başlayacak. Yeni heyecanlar yeni duygular. Tazelenmiş bir ruh için belki yeni bir yaz aşkı heyecanınızı arttıracak. Yaz aşkı bulma yöntemleri nelerdir, Yaz aşkı nasıl bulunur?

Havaların ısınması güneşli günlerin gelmesi ile birlikte tüm canlılar gibi insanoğlunda da bir takım değişiklikler başlıyor. Belki de yaz aşkınız hayatınız aşkı, yıllardır aradığınız kişi olacak. İşte yaz aşkı bulma yöntemleri.

Monotonuktan çıkın: Yalnızlığı severim söylemlerinden vazgeçin. Evden dışarı adımınızı atın. Bırakın işlerin arasında boğuşup kaybolmayı. Durduk yerde imse ben senin yaz aşkınım deyip size gelmez. Yaz aşkı istiyorsan dışarıda olmalısın. Sosyal olmaya çalışın

 

Uygun mekanlarda bulunun: Yaz aylarında insanların toplandığı yer ve mekanlar bulunduğunuz bölgeye göre bellidir. Plajlar bunun en başında geliyor. Konserler yaz aşkı bulabilmek adına eşsiz fırsatlar sunar. Kafelerde başlıca olamanız gereken mekanlar arasında.

 

Gözünüz açık olmalı:  Sadece bulunduğunuz mekanların ve oraların kalabalık oluşu pek bir işey ifade etmez. Hedefiniz yaz aşkı yaşamaksa kafanızı kaldırıp etrafı gözlemlemeniz çok önemli. Kimbilir belki aşkınız karşı masanızda size gülümsüyor.

Yüzünüz gülsün: Gülümsemek bulunduğunuz ortamda dikkat çekebilmenin en başlıca şartıdır unutmayın. Pozitif enerji dağıtmalısınız etrafınıza. Bunun için gülmeniz şart unutmayın! Hoşlandığınız biri olursa sıkılıp utanmayın sakın ona da gülümseyin. Ama abartmayın emi!

İletişim kurun: Aradığınız tarzda birini gördüğünüze inanıyorsanız onunla iletişim kurmanın yollarını arayın. Sadece bakmak yeterli olmaz. Diyalog kurmalısınız. Nasıl olacak diye sormayın? adres sorun, etrafla ilgili bir şey sorun, ateş isteyin. Size olan mimiklerinden ve hareketlerinden onun farkında olup olmadığını anlarsınız. Birde bakmışsınız aynı masada keyifli bir sohbete başlamışsınız bile.

sizi bir daha görebilecekmiyim? İşte yaz aşkı konusunda final anı. Tanışıp sohbet ettiniz güzel bir kaç saatin ardından ayrılma vakti. İlişkinin devamını getirmek için tekrar görüşmek şart. O zaman yapmanız gereken nazik bir şekilde onunla bir daha nasıl görüşebileceğiniz abartmadan sormak. Telefon numarası eposta adresi almayı unutmayın.

hayat hikayenizi anlatıp sırlarınızı dökmeyin: İkinci buluşmanız artık bir şeylerin başladığı anlamına gelir. Ama daha yeni tanıdığınız birine samimi davranmak ve kendinizi hoş göstermek için olur olmaz şeyleri hemen anlatmayın. Onunla genel olarak konuşun. Yaz aşkımı buldum diye hemen yelkenleri suya indirmek yok. Daha onu tanımaya yeni başladınız. Onun nelerden hoşlandığını, onu neleri eğlendirdiğini sorup, beraberce bunları yapmak birbirinize ısınmayı daha da kolaylaştıracaktır.

Leave a Comment