Yaşam

Neslican Tay Cenazesi nereden kalkacak?

Written by yonetici

Kansere karşı verdiği mücadele ile simge isim haline gelen Neslican Tay, vefatı ile tüm yurtta derin üzüntü yarattı. Neslican’ın cenaze töreni ne zaman?

Neslican’ın vefat haberi le birlikte sosyal medyada bir çok paylaşımla tanıyan tanımayan herkes duygularını dile getirmeye devam ediyor. 15 Eylül’de yoğun bakıma alınan genç kız yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Daha önce hastalıkla mücadelesinde verdiği mesajlarla bir çok kişiye umut ve moral kaynağı olan genç kız 20 Eylül akşamı tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.

Neslican Tay’ın Cenazesi ne zaman?

Vefatı sonrası kansere karşı verdiği savaşla bir çok insanın tanıdığı Neslican ‘ın vefat haberi tedavi gördüğü hastane tarafından açıklandı. Genç kızın tedavi süreci içinde gelişen çoklu organ yetmezliği neticesinde 21:20’de hayata gözlerini yumduğu duyuruldu. Derin üzüntü yaratan haber sonrası baş sağlığı mesajları yağmaya başladı. Bu arada Neslican Tay cenaze töreni ne zaman yapılacak? diye sorulmaya başlandı. Genç kıza son görevini yerine getirip Cenaze namazında bulunmak isteyenler Neslican Tay Cenaze namazı nerede? sorusuna cevap arıyor.

Neslican Tay Cenaze bilgileri

Neslican Tay’ın vefatı sonrası bir çok insanın katılım göstermek için merak ettiği Neslican Tay Cenaze bilgileri ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Cenaze namazının 21 Eylül Cumartesi günü İstanbul’da yapılması bekleniyor ancak aile tarafından henüz yapılmış net bir açıklama bulunmuyor. 20 Eylül Akşamı yapılan vefat açıklaması ardından cenaze ile ilgili net bilgilerin Cumartesi sabahı erken saatlerde netleşebileceği ifade ediliyor.

 

Leave a Comment