Yaşam

Elif Özden öldürülme nedeni?

Written by yonetici

Esenyurt vahşeti yaşadı. Kendisinden haber alınamayan Elif Özden’in cesedi bulundu. Vucudunda kesikler olduğu ortaya çıktı. Zanlı koca aranıyor.

Esenyurt’ta vahşice öldürülmüş genç kadının cesedi bulundu. Mahalle sakinelerinin 4 katlı binanın giriş katından kötü kokular geldiğini polise bildirmesi üzerine olay yerinde yapılan incelemede vahşice öldürülmüş kadının cesedi olduğu anlaşıldı.

Esenyurt incirtepe mahallesinde yaşanan olayda 29 yaşındaki güvenlik görevlisi olarak çalıştığı öğrenilen 1o yıllık evli Elif Özden’in cesedi bulundu. Mahalle sakinleri göre genç kadının aynı yaştaki eşi Erhan Uzun’la tartışmalarına şahit olduklarını ve nedenini bilmedikleri olaylar neticesinde sık sık kavga ettiklerinin anlatıkları öğrenildi.

Mesai Arkadaşları aradı

rong>

Esenyur’ta yaşanan vahşi olay mesai arkadaşlarının işe gelmemesi ve kendisinden haber alınamaması sonrası aramaya başlamaları ile ortaya çıktı. Talihsiz kadının mesai arkadaşlarından bir grup yaşadığı mahalleye gelerek komşularına nerede olduğunu bilip bilmediklerini sordular. Komşularla genç kadının evine gidildiğinde kötü kokular geldiği anlaşılınca polise haber verildi.

Cesedinde kesik yaraları

Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri olay yerine gelip kapıyı çilingir yardımı ile açtıklarında korkunç manzara ile karşılaştılar. Yapılan incelemede genç kadının cesedinin çürümüş cesedinde kesiler olduğu anlaşıldı.

Zanlı Koca aranıyor

Cinayetin ortaya çıkması ile birlikte polis ekiplerinin soruşturması devam ediyor. Ortadan kaybolan zanlı Erhan Uzun her yerde aranıyor. Çiftin çocukları ile pedagog nezaretinde yapılan konuşmada zanlının olay sonrası kızına doya girme annende bulaşıcı hastalık var sana da bulaşır dediği ileri sürüldü.

 

Leave a Comment