Cinsellik

Cinsel Hayat nasıl renkli hale gelir 2019 verileri

Written by yonetici

Cinsel hayat konusunda monıtonluğu aşmanın yolları sürekli araştırma konusu olmaya devam ediyor. Seks yaşamı nasıl hareketlenir?

Cinsel yaşamı hareketlendirmek yine uzmanların açıklamalarına göre zor değil. Atılacak 4 adımda farklı heyecanlara yelken açmak mümkün.

Büyük şehirlerdeki yaşam koşulları, trafik sorunları, işe yetime telaşı,ofislerde yaşanan kaygılar, ekonomik problemler. Birde bunların yanında yılların verdiği alışkanlıklar çiftlerin birbirlerinden uzaklaşmasına neden olabiliyor.Bunları aşmanın yolları da var elbet. Aşmakta öyle çok zor değil. Peki nasıl seks yaşamı nasıl hareketlenir? sorusunun cevaplarını Seks uzmanı Annabelle Knight‘in çalışmalarından yola çıkarak açıklayalım. Cinsel hayat:

1- Seks konuşmalarına açık olun

Yapılan çalışmalar sonucu yoğun kalabalaık şehir temposunda yaşayan insanlar üzerinde yapılan testlerde sek konuşmanın cinsel hayatı monotonlaşmış insanları hareketlendirdiği belirlenmiş. Parnerleriyle beraber yapılan yaramaz konuşmaların sonuçları cinsel istek ve arzuların patlamasıyla sonuçlanıyor. Seks uzamnalarına göre ayrı kaldığınız zamanlarda telefon görüşmelerinizde ve mesajlaşmalarınızda cinsel içerikli konuşmalarınız geceye renk katacak.

2-Farklı seneryoların zamanı gelmiş demektir

Seks hayatınızın durma noktasına geldiğini düşünüyor ve partnerinize karşı ilginizin tükenmişliğinin farkındaysanız farklı senaryoların uygulama zamanı gelmiş demektir. Yatakta patron kim? siz ne düşünüyorsunuz? farklı seçeneklerin canlanmaya yol açacağını göreceksiniz.

3- Seks sonrası uykuya dalmayın!

Çiftler arasında en büyük sorun iletişimsizliktir. Kadınların en başta gelen şikayeti ise ateşli bir seks sonrası uykuya dalan erkeklerin durumudur. Bu bitişin başlangıcıdır unutmayın. Keyifli bir seks gecesinin hemen ardından sakın uyumayın. eşinizle yapacağınız sohbet ve ona duyduğunuz ilgiden bahsederek yaşadığınız mutluluğu tarif etmek bir sonraki için sabırsızlığa yol açacak. Denemekten kaçınmayın uyumayı bırakın ????

4- Pozisyonlara dikkat ofsayta düşmeyin

Renki geçen seks günleri ve yıllarının ardından monotonlaşmanın gözlemlenmesi kaçınılmaz. Renkli bir seks hayatı için tek düzelikten çıkmanın zamanı. Sürekli aynı yatak aynı oda sizi sıkmadı mı? yada aynı yatakta aynı şeyler. Pozisyon çeşitliliği önemli. Sahayı iyi kullanın. Bunu yapacak olan siz olmalısınız. kadınlara alan açın oynamalarına fırsat verin. Kaynak www.sporfaair.com

Leave a Comment