Yaşam

Arda Duman Nasıl Kayboldu Nasıl öldü?

Written by yonetici

Arda Duman Boğaziçi Üniversitesi öğrencisiydi. Kaybolması sonrası hey yerde aranıyordu. Hakkında kayıp müracaatı sonrası altı gündür aranan genci cesedi Belgrad Ormanı’nda bulundu.

Arda Duman‘ın kaybolması ile ilgili günlerdir yapılan araştırmalarda elde edilen tüm bilgiler bir araya getirilerek talihsiz gencin cenazesine ulaşıldı. Arda Duman‘ın  Otobüs yolculuğu ve sonrasında ulaşılamaması üzerine emniyet birimleri tüm olasılıkları inceledi. Arda Duman‘ın seyahat ettiği otobüs belirlenerek güvenlik kameraları incelenerek yanında birlerinin olup olmadığı bilgisine ulaşılmaya çalışıldı.

Ormanda Bulundu

Arda Duman ile ilgili yapılan araştırmalarda genç öğrencinin kullandığı Akbil‘in nerelerde kullanıldığı inceleyen emniyet birimleri gittiği istikamet hakkında bilgi toplarken ilginç bir detay ortaya çıktı. Arda Duman’da bulunan Akbil Belgrad Ormanı’nda bir tuvalette kullanılmıştı.

Ekipler Belgrad Ormanı’na sevk edildi

Afad ve Akut ekipleri elde edilen bilgiler doğrultusunda Belgrad Ormanı’na sevk edildi. Telefon sinyallerinde yapılan incelemelerde de Arda Duman’ın kullandığı telefonun enson Belgrad Ormanı Neşet Suyu mesire bölgesinden sinyal verdiği anlaşıldı. Arama faliyetleri havanın kararması nedeni ile sabaha bırakıldı. akbil kullanılan tuvaletin çevresinde sabah yoğunlaşan aramalarda tuvalete 2.5 kilometrelik mesafe Arda Duman‘ın cesedine ulaşıldı. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Leave a Comment